Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
eFaktury woda/śmieci
Autor Wiadomość
Gość


Goście
Gość
 
Post: #1
eFaktury woda/śmieci
Czy jest szansa by wzorem miasta, które to w tym roku wprowadza, rachunki za wodę i śmieci przychodziły na maila? Przy wodzie mogłyby przychodzić prognozowane i tylko raz/dwa do roku wystarczyłoby przychodzić sprawdzić licznik by wyrównać stan. Komfort i wygoda dla mieszkańców i oszczędności bo nie potrzeba pracownika w takiej częstotliwości jak teraz wysyłać. Mamy 21 wiek. Czas zacząć iść z duchem czasu. Podejmie Pan temat na radzie? Oczywiście dla chętnych bo starsi mieszkańcy na pewno będą chcieć dostawać rachunki w standardowy sposób, ale myślę, że duża część osób chciałaby z tego skorzystać.
2020-01-30 18:24
Gość


Goście
Gość
 
Post: #2
RE: eFaktury woda/śmieci
Ja od paru lat lat otrzymuję e-fakturę. Wystarczy tylko wejść na stronę gminy nacisnąć ikonkę " ODCZYT WODOMIERZA" . Następnie wpisać w rubryki swoje dane i stan licznika . Zatwierdzasz i po sprawie. Przeważnie na drugi dzień mam maila z fakturą . Wszystkiego parę minut roboty . A inkasenta widzę jak mam urlop bo za dnia pracujemy. To samo robię z PGNIG. A z prognozami jest tak ,że często przy odczycie rzeczywistym jest "ból" płacenia wyrównania. Mam to na przykładzie rachunków za prąd . Tak więc mamy 21 wiek tylko trzeba umieć korzystać z jego dobrodziejstw.
2020-01-30 21:23
Gość


Goście
Gość
 
Post: #3
RE: eFaktury woda/śmieci
Ja też 5 lat dostaje e fakturę
2020-01-31 11:35


Skocz do: