Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Autor Wiadomość
Gość


Goście
Gość
 
Post: #185
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Cały dowcip polega na tym, że nigdy nie wiadomo jakie będzie zachowanie "nowego" po wybraniu do korytka jeden będzie szczekał, nasiadywał, kąsał i krytykował, a drugi będzie grzeczny, potulny, zgodny, miły dla wszystkich. A tak naprawdę trzeba mieć swoje zdanie i jeśli się ma przekonanie do swoich racji to należy go bronić. Wydawało by się, że i jeden i drugi taki jest, ale według mnie jeden to pieniacz z agresywnym zacięciem, a drugi to chorągiewka - łagodny, kulturalny, baranek ze skłonnościami do włażenia w pewną część ciała.
Ale nie spodziewajmy się na takim szczeblu ludzi wybitnych i przebojowych którzy w gąszczu przepisów są biegli, i potrafią zgodnie z prawem ugrać co dla ogół (tacy już grzeją lepsze posadki albo wolą nie brnąc po uszy w syfie). W przyszłych wyborach i tak nie będzie lepszego wyboru - dlatego brnijmy dalej w tym samym szambie złudzeń, że jest demokratycznie, sprawiedliwie i mądrze. I tak nigdy nie będziemy zadowoleni w 100% z wyborów - samo życie.
Zaczyna się bełkot przedwyborczy i jedni ujadając, a drudzy na zasadzie pokorne ciele ... osiągną swój cel. I jedni i drudzy mi nie pasują ale innych nie będzie - raczej

A tak swoją drogą jak czują się ci ludzie na których wylewa się tyle pomyj - trzeba mieć jednak naturę pewnego stworzenia z nosem w kształcie gniazdka żeby tak wszystko spłynęło po sierści i jeszcze dalej w poczuciu misji kontynuować dzieło, męczennicy czy co
2018-05-06 21:17


Wiadomości w tym wątku
Ośrodek Zdrowia w Woli Mieleckiejne tematy - Pacjent - 2013-01-11, 12:12
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Tomasz Ortyl -Gmina Mielec - 2017-09-25, 09:30
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gość - 2018-05-06 21:17
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - TO JA jasiekz Zowirzbia - 2019-11-28, 14:01
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mieszkaniec W.M - 2021-01-03, 18:51

Skocz do: