Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odłączenie gazu w budynku LKS START
Autor Wiadomość
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #1
Odłączenie gazu w budynku LKS START
Tu piszcie co myślicie na temat odłączenia gazu do budynku LKS http://www.wolamielecka.info/index.php?news&nid=348
2012-12-04 10:02
Nikolas


Goście
Gość
 
Post: #2
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
(2012-12-04 10:02)Mariusz K. napisał(a):  Tu piszcie co myślicie na temat odłączenia gazu do budynku LKS http://www.wolamielecka.info/index.php?news&nid=348
Dobrze było by dowiedzieć się czy takie same decyzje podjął wójt w stosunku do klubów w Podleszanach i Chorzelowie?
2012-12-04 11:45
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
Przed chwilką rozmawiałem z zastępcą wójta i mam potwierdzenie, że dotyczy to tylko Woli Mieleckiej.
2012-12-04 12:19
Arkadiusz


Goście
Gość
 
Post: #4
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
(2012-12-04 12:19)Mariusz K. napisał(a):  Przed chwilką rozmawiałem z zastępcą wójta i mam potwierdzenie, że dotyczy to tylko Woli Mieleckiej.
Jest to co najmniej dziwne postępowanie wójta. Uważam że w cywilizowanym świecie takie postępowanie powinno być czymś uzasadnione i powinno się podać powód takiej decyzji, czym ona jest podyktowana. Przecież to nie jest prywatny folwark wójta i jego zastępcy. Jednym słowem SKANDAL. W zimie nie dogrzanie budynku choć w minimalnym stopniu, prowadzi do jego degradacji.
2012-12-04 14:07
Zaradny


Goście
Gość
 
Post: #5
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
Panowie Prezesi to że wójt pozbawił Was możliwości ogrzewania pomieszczeń klubowych,teraz zimową porą, ludzi znających temat wcale nie dziwi. Limit na zimowe dogrzewanie tych pomieszczeń wykorzystaliście w LECIE ogrzewając je przy temperaturze +25 C. Teraz pozostało Wam załączyć grzałki elektryczne i nimi grzać. W styczniu pozbędziecie się licznika prądu. W lutym proponuję na płycie boiska wylać wodę na lodowisko, najlepiej z hydrantu obok przedszkola, i tak dalej aż do skutku, w końcu to jest gminne i niech gmina płaci a co łaski nie robi.
2012-12-05 11:08
Mikołaj


Goście
Gość
 
Post: #6
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
Panie Mariuszu chciałbym się dowiedzieć jakie są roczne koszty utrzymania budynku zakupionego przez gminę,dawny "Ruch". Czy wójt tam też oszczędza na gazie i zdemontował licznik?
2012-12-10 17:34
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Odłączenie gazu w budynku LKS START
(2012-12-10 17:34)Mikołaj napisał(a):  Panie Mariuszu chciałbym się dowiedzieć jakie są roczne koszty utrzymania budynku zakupionego przez gminę,dawny "Ruch". Czy wójt tam też oszczędza na gazie i zdemontował licznik?

Więc znam już odpowiedź.
Zapytałem "...proszę o podanie mi kwoty całkowitej, jaką gmina poniosła na utrzymanie zakupionego budynku RUCH.
Chodzi mi o wszystkie koszty związane z utrzymaniem od momentu zakupu do momentu wynajmu policji".

Dostałem wykaz faktur po podliczeniu, których robi się suma ponad 18800zł.

Mariusz Kawalec
2012-12-19 21:12


Skocz do: