Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gospodarka śmieciowa
Autor Wiadomość
Mariusz K.

Główny Administrator
Główny Administrator
Reputacja: 0
RE: Gospodarka śmieciowa
(2018-01-04 13:21)Wiesiek napisał(a):  Mariusz na sesji mówiłeś że mało jest w Gminie rodzin wielodzietnych...

Jeżeli nawet w gminie jest sto takich rodzin, to w skali gminy nie jest to dużo i można takie rodziny objąć wsparciem.
Oczywiście są przeróżne możliwości wsparcia rodzin wielodzietnych, tylko trzeba chęci.
To, co w Dębicy jest praktykowane (wypowiedź Magdaleny Bania), oczywiście w naszej gminie się nie da.
Mam odczucie, że w naszej gminie jest za dużo miernot, które w dziwny sposób znalazły zatrudnienie i wszystko je przerasta.
W mojej wypowiedzi dążyłem do bardziej sprawiedliwego podziału należnych opłat. Proponowałem natomiast, aby objąć wsparciem rodziny wielodzietne.

Pozdrawiam
Mariusz Kawalec.
2018-01-05 19:25
Lukasz1988

Zarejestrowani
Super użytkownik
W Dębicy się da. Nie trzeba przytaczac Dębicy. Jak pisałem o kontrolach kanalizacji w radomyslu czy mielcu to powiedziałeś że nie będziesz się tym zajmował bo masz rodzinę i pracę. Wszyscy jesteście po tych samych piniadzach

I Ty piszesz o checiach....
2018-01-07 15:33
Wiesiek

Goście
Gość

100 rodzin - 200 głosów więc nie ma o co zabiegać....... Przykre ale prawdziwe.
2018-01-08 10:14
Lukasz1988

Zarejestrowani
Super użytkownik
Wiesiek przecież Mariusz pisał na fejsie że nie ma żadnych korzyści z tego i nie wiadomo czy będzie startował Smile
2018-01-08 11:39
Wiesiek

Goście
Gość

Bardziej mi chodziło o Wójta, Mariusz porusza wszystkie zgłoszone problemy ale sam wszystkiego nie przegłosuje.
Faktem jest że gospodarka śmieciowa to jeden wielki przekręt. Kilka lat temu było rozliczenie podane w pokrętny sposób z którego wyszło że była nadwyżka budżetowa z gospodarki śmieciowej przy braku ściągalności opłat które końcem roku trafiły do budżetu Gminy .
Nie wiem jak wygląda ta sytuacja przez ostatnie lata bo nie spotkałem się na sesjach z takimi zestawieniami.
2018-01-08 13:05
Lukasz1988

Zarejestrowani
Super użytkownik
Wiesiek tłumacze Ci ze nie chce Mariusz podjąć tego tematu więc nie rób z niego Robin chooda czy Janosika. Podwyżki przez radnych przeglosowane
2018-01-09 09:51

Skocz do: