Ocena wątku:
  • 1 głosów - 1 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Autor Wiadomość
Mariusz K.

Główny Administrator
Główny Administrator
Reputacja: 0
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2019-02-11 19:18)GeO napisał(a):  Spróbuj zrobić zdjęcie tej mapy i wrzuć na stronę.

Spełniając Pani/Pana prośbę umieściłem zdjęcie:
http://www.wolamielecka.info/index.php?news&nid=961

Mapka - zdjęcie---kliknij...tu

Otrzymałem podczas komisji papierową mapę, na której jest tylko fragment tego odcinka. Zrobiłem zdjęcie i poglądowo zamieszczam do Państwa wglądu. Mapa ma wymiary około 60 cm x 2 m, stąd niska czytelność zdjęcia tej mapy.

Co do kultury niektórych piszących no cóż, nie wymagajmy od nich zbyt wiele.
Mam świadomość, że jeszcze się taki nie urodził... , więc nie liczę, że mnie wszyscy będą akceptować. Mam tylko nadzieję, że ludzie myślący wyciągną wnioski.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec
2019-02-12 18:27
Gość

Goście
Gość

"Co do kultury niektórych piszących no cóż, nie wymagajmy od nich zbyt wiele.
Mam świadomość, że jeszcze się taki nie urodził... , więc nie liczę, że mnie wszyscy będą akceptować. Mam tylko nadzieję, że ludzie myślący wyciągną wnioski."

Panie nie co do kultury niektórych piszących tyko co do kultury niektórych ( a właściwie chodzi o Pana) zajmujących głos na radzie. Panie ja rozumiem jesteś Pan młody wyluzowany (chyba aż za nadto) , ale jak Pan już tam zasiadasz to przynajmniej trochę kultury niech Pan pokaże, ciągle Pan przerywasz i wcinasz się w słowo innym, bez przerwy gadasz tylko Pan, Panie masz Pan monopol na wiedzę czy co, dajże się Pan wykazać tym innym radnym no chyba, że cała reszta to jakieś cymbały z przypadku i bez szkoły.
Ten Pański ciągły monolog, ta pseudo dociekliwość jest już trochę nudna i śmieszna, ta łapka zawsze podniesiona wcześniej niż u wszystkich już trochę wk....wia.
Zapewniam, że ludzie wyciągają wnioski a te wnioski są takie, pajac jest zabawny, śmieszny, fajnie jak komuś dopieprzy parę razy ale co za dużo to i świnie nie zjedzą i wtedy pajac zostaje dalej tylko pajacem.
2019-02-12 19:01
Gość

Goście
Gość

Mariusz ludzie na ciebie głosowali nie dlatego że im się podoba twoja prostacka postawa. Pytam kolegi glosowales na Mariusza? Pewnie. A sesje oglądasz? A co się będę denerwowal. Bez komentarza
2019-02-12 21:40
DUDEK

Goście
Gość

Monolog z kabaretu Dudek. Jasiu weź kajecik i pisz. Chamstwu w życiu należy przeciwstawiać się, siłom i godnosciom osobistom. Ludzie głosowali na Pana Kawalca właśnie dlatego, że jest dociekliwy, i nie wchodzi w układy z rządzącymi, jak by zapewne co poniektórzy chcieli. Zapewne, taka postawa Pana radnego nie podoba się niektórym osobom, no ale cóż muszą się z tym pogodzić. BRAWO PANIE RADNY TAK TRZYMAĆ. Niestety w tej chwili wśród radnych stworzył się układ wzajemnej adoracji. Nie wolno zwrócić uwagi pracownikowi gminy wytykając mu kolosalną pomyłkę w sprawozdaniu księgowym bo mówi się że zwracający uwagę ma parcie na szkło. PROSZĘ PAŃSTWA CO SIĘ DZIEJE, GDZIE MY JESTEŚMY.
2019-02-13 11:13
Gość

Goście
Gość

Witam
W związku z tym iż nastąpiła konieczność przeprowadzenia powtórnych wyborów w Podleszanach proszę aby Pan Kawalec jako osoba jedynie sprawiedliwa, uczciwa, i dbająca o finanse gminy rozliczyła ile te powtórne wybory będą nas kosztować, bo sądząc po zabiegach, przeróżnych ogłoszeniach, ilości powołanych osób do obsługi tego przedsięwzięcia kwota będzie ciekawa. Takie rozliczenie ze strony tego Pana jest choćby dlatego wskazane, że radny który ubył ze składu rady był z tego samego komitetu co Pan Kawalec i Pan Krawczyk więc myślę, że obaj Panowie poczuwają się do wypuszczenia wydmuszki. Proszę o publiczne rozliczenie tej sprawy tak solidnie jak Pan Kawalec solidnie rozlicza wszystkie inne wydatki gminy.
2019-02-14 21:50
VIVA

Goście
Gość

Gościu, a cobyś powiedział gdyby ten radny był z komitetu Pana Piątka, też byś domagał od wójta zwrotu pieniędzy? Wybory finansuje rząd, dlatego puknij się solidnie w czerep i się zastanów nim coś nabazgrolisz. To że masz jakąś chorobliwą urazę do Kawalca, ten uraz nie zwalnia cię z myślenia, no chyba ze to poważniejsza sprawa, to w tym przypadku tylko lekarz.
2019-02-16 11:45
Gość

Goście
Gość

Nawet swój radny z Kawalcem nie chce mieć nic wspólnego jak duża część Woli Mieleckiej
2019-02-16 21:06
Gość

Goście
Gość

(2019-02-16 11:45)VIVA napisał(a):  Gościu, a cobyś powiedział gdyby ten radny był z komitetu Pana Piątka, też byś domagał od wójta zwrotu pieniędzy? Wybory finansuje rząd, dlatego puknij się solidnie w czerep i się zastanów nim coś nabazgrolisz. To że masz jakąś chorobliwą urazę do Kawalca, ten uraz nie zwalnia cię z myślenia, no chyba ze to poważniejsza sprawa, to w tym przypadku tylko lekarz.

Nawet gdyby ten radny był z komitetu Papieża mało mnie to interesuje, i nawet jeśli te wybory finansuje prezydent USA gówno mnie to obchodzi.
A jeśli nasz rząd to znaczy że niby Morawiecki i spółka ze swoich wyłożyli żeby jakiegoś zasranego radnego w Pcimiu Dolnym dobrać do kompletu tak?
Mnie obchodzi tylko jedno ile ta zabawa z starych ch...w i indian kosztowała tylko tyle.
Chorobliwą urazę czuję do każdego kto czepia się wszelkich sposobów aby zdyskredytować inną osobę i to nie ważne kogo, tak nawiasem mówiąc nie mam zaufania do kogokolwiek kto siedzi w tej radzie, z jednej strony siedzą wazeliniarze i klakierzy z drugiej, agresywnie nastawieni do tych pierwszych wszechwiedzący szczekacze, żrą się na kupę a z tego wszystkiego wynika wielkie G
2019-02-16 22:21
Gość

Goście
Gość

(2019-02-16 11:45)VIVA napisał(a):  Gościu, a cobyś powiedział gdyby ten radny był z komitetu Pana Piątka, też byś domagał od wójta zwrotu pieniędzy? Wybory finansuje rząd, dlatego puknij się solidnie w czerep i się zastanów nim coś nabazgrolisz. To że masz jakąś chorobliwą urazę do Kawalca, ten uraz nie zwalnia cię z myślenia, no chyba ze to poważniejsza sprawa, to w tym przypadku tylko lekarz.

Aha jak wybory finansuje rząd co co innego to można z gestem, to róbmy se wybory co miesiąc, albo nie co tydzień po sumie
2019-02-17 21:29

Skocz do: