Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Autor Wiadomość
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #181
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-04-30 21:33)Wiesław napisał(a):  1 - W czym tak istotne jest czy ten cały Szymański został zaproszony przez wójta czy nie? ...
2 - Rzygać mi się chcę jak kolejny raz widzę jak jest relacja z zebrania lub rady gminy i Kawalec non stop chamsko przerywa i robi zamieszanie.
3 - Może zamiast prezentować swój brak kultury i jakiś nieistotny bełkot pokarzesz jakieś dowody rzeczowe w postaci pism etc. które miały jak to ująłeś "uratować" inwestycję.

1 - Wójt na zebraniu zarzucił mi, że zamiast zwoływać sesję nadzwyczajną 29.03.2018, powinniśmy radnych przekonać jeszcze przed sesją 22.03.2018. Przypomniałem mu wtedy, że było spotkanie, na które wybiórczo byli zaproszeni radni. Pan Szymański został przeze mnie wymieniony jako przykład nierównego traktowania radnych przez wójta. Jeżeli Pan Wójt rzeczywiście chciał przekonać Radę do tej inwestycji, to w mojej opinii powinien zaprosić do rozmów wszystkich radnych. Na rozmowie w gabinecie przyznał się, że zaprosił Pana Szymańskiego, ale na zebraniu już mówił odwrotnie. W mojej ocenie pokazuje to, że dziwna gra towarzyszyła tej sprawie.

2 - Za moje przerywanie na zebraniach i sesjach przepraszam. Jeżeli ktoś mówi coś niezgodnego z prawdą, staram się to od razu uciąć. Szkoda mi czasu na słuchanie nieprawdziwych informacji, a widz nieorientujący się w sprawie może być wprowadzony w błąd. Gdy ktoś wypowiada się długo i poda wiele nieprawdziwych informacji, to sprostowanie tego w sposób elegancki na końcu jest trudne, bo niektóre sprawy nam umkną. Dlatego staram się robić to na bieżąco.

3 - Chyba wystarczającym dowodem na uratowanie tej inwestycji jest sesja nadzwyczajna, gdzie podjęto uchwałę o wprowadzeniu tej inwestycji do WPF. http://www.wolamielecka.info/index.php?news&nid=906

Pozdrawiam Mariusz Kawalec
2018-05-01 08:00
Gość


Goście
Gość
 
Post: #182
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Ogólnie to wszyscy jesteście pieniacze i cebulaki, cały ten bełkot jest tylko i wyłącznie pod wybory ewentualnie pod jakieś prywatne interesiki, bardzo wąska grupa ludzi interesuje się jakimś zasranym boiskiem a cała reszta patrzy jak tu szambo wylać żeby sąsiad nie *****ł
Trzymać tak dalej
2018-05-04 22:09
Gość


Goście
Gość
 
Post: #183
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
i masz racje, wczoraj juz bylo slabe cisnienie wody ale tym sie nie zajma tylko przecinaniem wsteg na boisku, zenada trzeba wybrac innych radnych
2018-05-06 15:16
Gość


Goście
Gość
 
Post: #184
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
kawalec dużo zamieszania robi z którego nic dobrego nie wynika a Kołodziej zupełnie nic nie robi poza głosowaniem tak jak mu pis i Piątek każą. Chętnie bym się od pana przeodniczącego dowiedział co zrobił dla gminy w tej kadencji?
2018-05-06 15:57
Gość


Goście
Gość
 
Post: #185
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Cały dowcip polega na tym, że nigdy nie wiadomo jakie będzie zachowanie "nowego" po wybraniu do korytka jeden będzie szczekał, nasiadywał, kąsał i krytykował, a drugi będzie grzeczny, potulny, zgodny, miły dla wszystkich. A tak naprawdę trzeba mieć swoje zdanie i jeśli się ma przekonanie do swoich racji to należy go bronić. Wydawało by się, że i jeden i drugi taki jest, ale według mnie jeden to pieniacz z agresywnym zacięciem, a drugi to chorągiewka - łagodny, kulturalny, baranek ze skłonnościami do włażenia w pewną część ciała.
Ale nie spodziewajmy się na takim szczeblu ludzi wybitnych i przebojowych którzy w gąszczu przepisów są biegli, i potrafią zgodnie z prawem ugrać co dla ogół (tacy już grzeją lepsze posadki albo wolą nie brnąc po uszy w syfie). W przyszłych wyborach i tak nie będzie lepszego wyboru - dlatego brnijmy dalej w tym samym szambie złudzeń, że jest demokratycznie, sprawiedliwie i mądrze. I tak nigdy nie będziemy zadowoleni w 100% z wyborów - samo życie.
Zaczyna się bełkot przedwyborczy i jedni ujadając, a drudzy na zasadzie pokorne ciele ... osiągną swój cel. I jedni i drudzy mi nie pasują ale innych nie będzie - raczej

A tak swoją drogą jak czują się ci ludzie na których wylewa się tyle pomyj - trzeba mieć jednak naturę pewnego stworzenia z nosem w kształcie gniazdka żeby tak wszystko spłynęło po sierści i jeszcze dalej w poczuciu misji kontynuować dzieło, męczennicy czy co
2018-05-06 21:17
Gość


Goście
Gość
 
Post: #186
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Znowu na Woli nie ma wody jak co roku a wy się dalej podniecajcie trójwymiarowym hiper huper. DAMIAN

Koper na nas boiskiem nawet będzie można wiadro wody z niego wziąść
2018-05-12 19:46
Gość


Goście
Gość
 
Post: #187
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Już w 2015 pisałem o problemach z wodą. Czy mogę prosić Mariusza o podanie adresu zamieszkania Wójta ?. Ja i kilkaset mieszkańców Woli Mieleckiej chciałbym skorzystać z jego łazienki by umyć się po dniu pracy. W budżecie z tego co pamiętam to były przegłosowane pieniądze na modernizację ujęcia wody w Rzędzianowicach. Czy coś tam wogóle zrobiono ?
2018-05-12 20:13
Gość


Goście
Gość
 
Post: #188
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-05-12 19:46)Gość napisał(a):  Znowu na Woli nie ma wody jak co roku a wy się dalej podniecajcie trójwymiarowym hiper huper. DAMIAN

Koper na nas boiskiem nawet będzie można wiadro wody z niego wziąść

Jakbyśmy byli na jednej imprezie dosłownie pół godziny wcześniej rozmawiałem na ten sam temat. Problem nowego ujęcia wody jest wałkowany już chyba 4-5 lat i nic w tej sprawie a jakieś śmieszne boisko nikomu niepotrzebne przechodzi na ekstra sesji. Gdzie Wójt Kawalec dzisiaj się kąpie penie na pływalnie pojechał.
2018-05-12 20:39
Gość


Goście
Gość
 
Post: #189
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Nie docierają do mnie jakieś zakazy, ograniczenia w zużyciu wody. Mam się nie myć? Może mam nie podlewać tego co zasiałem lub posadziłem? Osobiście mało mnie to interesuje. Gmina ma OBOWIĄZEK zaopatrywania w wodę, i to jest jeden z najważniejszych obowiązków AMEN
2018-05-12 22:15
Lukasz1988
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 04.12.2017
Reputacja: 0
Post: #190
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Ale będziecie mieli boisko na co wam woda
2018-05-13 06:45
obywatel


Goście
Gość
 
Post: #191
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Panie radny, muszę przyznać że wykonane przez Pana, zestawienia pobranych premii przez urzędników gminy, rzucają trochę światła na to jak są wydawane pieniądze z naszych podatków. Brakuje mi tutaj jeszcze jednego, ale uważam, bardzo istotnego zestawienia, dotyczącego zadłużenia naszej gminy na przestrzeni co najmniej dwóch kadencji, za wójta Gacka i wójta Piątka, w porównaniu do wykonanych przez nich inwestycji. Wtedy obywatel miałby pełny obraz gospodarowania środkami naszej gminy.
2018-09-24 10:57
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #192
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-09-24 10:57)obywatel napisał(a):  Panie radny,... Brakuje mi tutaj jeszcze jednego, ale uważam, bardzo istotnego zestawienia, dotyczącego zadłużenia naszej gminy na przestrzeni co najmniej dwóch kadencji, za wójta Gacka i wójta Piątka, w porównaniu do wykonanych przez nich inwestycji. Wtedy obywatel miałby pełny obraz gospodarowania środkami naszej gminy.

Może i faktycznie ciekawe zestawienie. W tej kadencji już nie zdążę.
Za niecały miesiąc wybory.
2018-09-24 20:24
Gość


Goście
Gość
 
Post: #193
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
https://m.facebook.com/story.php?story_f...9236808717

Panie Mariuszu ile podobnych stref powstanie u nas?
2018-09-25 14:02
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #194
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-09-25 14:02)Gość napisał(a):  https://m.facebook.com/story.php?story_f...9236808717

Panie Mariuszu ile podobnych stref powstanie u nas?

Nie kojarzę, aby u nas miała powstać choćby jedna taka strefa.
Jak popatrzymy jakie inwestycje robią inne gminy, a co jest u nas, to nie trzeba być biegłym, aby zobaczyć jak zostajemy w tyle. Jestem przekonany, że z obecnym Wójtem z inwestycjami będzie tylko coraz gorzej.
Pozdrawiam Mariusz Kawalec.
2018-09-26 19:00
Gość


Goście
Gość
 
Post: #195
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-09-26 19:00)Mariusz K. napisał(a):  
(2018-09-25 14:02)Gość napisał(a):  https://m.facebook.com/story.php?story_f...9236808717

Panie Mariuszu ile podobnych stref powstanie u nas?

Nie kojarzę, aby u nas miała powstać choćby jedna taka strefa.
Jak popatrzymy jakie inwestycje robią inne gminy, a co jest u nas, to nie trzeba być biegłym, aby zobaczyć jak zostajemy w tyle. Jestem przekonany, że z obecnym Wójtem z inwestycjami będzie tylko coraz gorzej.
Pozdrawiam Mariusz Kawalec.

Proponuję przenieść się do innej gminy bo z nowym Wójtem lepiej nie będzie i i znowu na koniec kadencji będzie kwas
2018-09-27 19:58


Skocz do: