Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Autor Wiadomość
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #170
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2018-02-04 12:22)MK7 napisał(a):  ...pytanie do administratora dlaczego nie reaguje na głupotę tych dwóch debili?

Jak zacznę coś usuwać, to rozlegną się głosy, że prowadzę wygodną dla mnie cenzurę.

Macie wygodną platformę do wymiany opinii i proszę wszystkich, aby to szanować. Wykorzystujecie do dla naszego wspólnego dobra. Na sensowne uwagi i pytania staram się odpowiadać. Niektóre pytania nie doczekają się ode mnie odpowiedzi, bo szkoda mi czasu na idiotyczne zaczepki.

Prośba do MIESZKO dzięki za postawę, ale widzisz, że nie wszystkim chodzi o prawdę i fakty, więc nie wdawaj się w pyskówki - szkoda czasu.

Jeżeli piszecie i nie wpisujecie pseudonimu forum automatycznie nadaje nazwę Gość.

Do "Takiego Gościa" co twierdzi, że mam postawę roszczeniową mam prośbę proszę o linki z sesji, gdzie taką postawę prezentuję. Wszystko dzięki mnie macie już od kilku lat nagrywane, więc chyba nie powinno być problemu pokazać dowody na wszelkie zarzuty jakie do mnie macie.
W moim przekonaniu zawsze zależało mi na jakości naszych inwestycji bez względu, gdzie były one robione, a na gminę patrzę jako na całość.

Pozdrawiam
Mariusz Kawalec.
2018-02-04 13:22


Wiadomości w tym wątku
Ośrodek Zdrowia w Woli Mieleckiejne tematy - Pacjent - 2013-01-11, 12:12
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Tomasz Ortyl -Gmina Mielec - 2017-09-25, 09:30
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mariusz K. - 2018-02-04 13:22
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - TO JA jasiekz Zowirzbia - 2019-11-28, 14:01
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mieszkaniec W.M - 2021-01-03, 18:51

Skocz do: