Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
Autor Wiadomość
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #69
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy
(2014-09-25 08:01)WIESIEK K napisał(a):  WITAM
Panie Mariuszu ...
Nie prawdą jest też że Gmina nie ma nic do zaoferowania
Jest wiele możliwości tylko trzeba chcieć !!
- zniżki na wodę i ścieki
- zniżki w podatku
- zniżki na zajęcia w GOK
- zniżki na obiady w szkołach
- zniżki w sklepach, aptekach na terenie gminy (w zamian za promocję i zniżki w podatku)...

Pozdrawiam i liczę że zajmie się Pan tą sprawą

Na dwóch poprzednich sesjach poruszałem ten temat i na ostatniej komisji przed XLV sesją też o tym mówiłem (mogę upublicznić). Tam mówiłem właśnie o zniżce na wodę i ścieki i o zniżce w podatku. Jednak w tym momencie, gdy nasza kadencja się kończy nic sensownego już nie zdążymy jako rada wypracować. Nie chcę też robić tego kroku teraz, kiedy przed nami kampania, bo wyglądałoby to, jak pod publiczkę. Ja takich wyborczych "fajerwerków" nie lubię. Obiecuję wrócić do tematu jak po wyborach będę miał taką możliwość. Kolejne dwa punkty też są ciekawe zniżka na obiady w szkołach i zniżki na zajęcia w GOK tylko ja nie rozumiem, jaka zniżka na zajęcia w GOK jak te zajęcia mają być (wg. mnie) bezpłatne. My na GOK (SOKiS) przeznaczamy łącznie z bibliotekami ok 1 100 tys (tak! ponad milion złotych) i jeszcze mamy płacić za zajęcia? Jeżeli tak jest proszę o sygnały.



(2014-09-25 14:28)Gość napisał(a):  Czy ktoś uważnie słuchał tego co się działo na zebraniu? Bo mam wrażenie ze nie i wszyscy czepiają się wypowiedzi P. Kawalca ...

Wyjaśnię tylko, że to była jedna i ta sama osoba, która czepiała się mnie. Proszę nie myśleć, że każdy wpis pisał ktoś inny.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec
2014-09-25 15:38


Wiadomości w tym wątku
Ośrodek Zdrowia w Woli Mieleckiejne tematy - Pacjent - 2013-01-11, 12:12
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mariusz K. - 2014-09-25 15:38
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Tomasz Ortyl -Gmina Mielec - 2017-09-25, 09:30
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - TO JA jasiekz Zowirzbia - 2019-11-28, 14:01
RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mieszkaniec W.M - 2021-01-03, 18:51

Skocz do: