Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do radnego Kawalca
Autor Wiadomość
Gość


Goście
Gość
 
Post: #1
Pytanie do radnego Kawalca
Dlaczego gmina położyła asfalt na drodze koło pańskiego domu a nie np na drodze w kierunku osiedla ”Baranówka” jadąc od drogi tarnowskiej? I jeszcze jedno pytanie jak długo ww. droga jest własnością gminy a jak długo gmina jest w posiadaniu drogi koło pańskiego domu?
2018-07-13 17:55
Gość


Goście
Gość
 
Post: #2
RE: Pytanie do radnego Kawalca
Czekam na odpowiedź panie radny
2018-07-16 20:16
POLdrób


Goście
Gość
 
Post: #3
RE: Pytanie do radnego Kawalca
Z tego co się orientuje to przy tej drodze jest plus minus dwadzieścia domów, gdyby P. Kawalec nie zgodził się na położenie asfaltu na niej, miałby problem z sąsiadami którzy jednak płacą podatki. Poza tym uważam że zadane pytanie jest skierowane nie pod ten adres. To urząd gminy planuje i prowadzi remonty drug gminnych.
2018-07-20 15:29
Gość


Goście
Gość
 
Post: #4
RE: Pytanie do radnego Kawalca
żeby jakoś wybrnąć z sytuacji próbujesz się usprawiedliwiać pod obcym nickiem?
a tak poza tym to droga na "baranówkę" łączyłaby dwie drogi a droga koło domu kawalca jest ślepa to po pierwsze, a po drugie ile jest takich dróg gminnych, które są o wiele dłuższy czas w posiadaniu gminy i nie ma tam zrobionego asfaltu oraz oświetlenia (chociażby wspomniana wcześniej droga na baranówkę).
w dalszym ciągu oczekuję informacji jak długo w posiadaniu gminy jest droga koło kawalca i dlaczego akurat na tej drodze został położony asfalt
2018-07-21 13:19
Gość


Goście
Gość
 
Post: #5
RE: Pytanie do radnego Kawalca
Panie Mariuszu. Chcialbym by przedstawił Pan na następnej sesji sume wszystkich dotacji jakie pozyskala gmina z roznych źródeł podczas obecnej kadencji i zostawił to z osciennymi gminami jak Padew czy Przecław. Może to otworzyło by niektórym oczy.
2018-08-31 10:58


Skocz do: