Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oświadczenie majątkowe Mariusza Kawalca
Autor Wiadomość
gsdfg

Goście
Gość

Oświadczenie majątkowe Mariusza Kawalca
Mam pytanie do radnego Kawalca
Na podstawie jakiego konkretnego przepisu nie umieścił pan w oświadczeniu majątkowym dochodów osiągniętych z tytułu zatrudnienia w 2015 roku?
2016-11-21 18:08
xyz

Goście
Gość

RE: Oświadczenie majątkowe Mariusza Kawalca
Od kilku lat nagrywa pan filmy ze wszystkich zebrań wiejskich, sesji rady gminy czy spotkań sołeckich i wtedy pan tłumaczy się żeby wszystko było jawne i dostępne dla wszystkich a gdy chodzi już o pana to nie potrafi pan odpowiedzieć na jedno pytanie. Ma pan coś do ukrycia czy tylko jest pan dwulicowy?
2016-11-30 12:19
Mariusz K.

Główny Administrator
Główny Administrator
Reputacja: 0
Do powyższych postów.

Oświadczenie majątkowe jak sama nazwa wskazuje ma za cel określić mój majątek.
Wszystkie składniki mojego majątku zgodnie z prawem są podane.
Kwestia moich zarobków jest wykazana w PIT-XX, który jak każdy musiałem złożyć w US.
Mój pracodawca zastrzegł sobie, że nie mogę ujawniać moich zarobków.
Skoro nie pracuje w jednostkach samorządowych, tylko w prywatnej firmie, to nie widzę powodów, aby mieszkańcy mogli mieć o to jakieś podejrzenia.
Jeżeli ktoś posądza mnie o przekręty zgłasza to odpowiednim organom.
Sprawdzają one mój majątek z zarobkami i jeżeli coś się nie zgodzi, to te organy już wiedzą co dalej mają robić.

Szanowni Państwo, nie macie się co obawiać o moją uczciwość czy dwulicowość.
Co do dwulicowości to raczej osoba pytająca w powyższych postach ma problem z określeniem swojego imienia i nazwiska.

Odpowiedź z mojej strony jest wyczerpująca i na kolejne pytania (zaczepki) nie będę reagował.
2016-11-30 20:27
lakiluk

Zarejestrowani
Nowicjusz
Artykuł odnośnie oświadczenia majątkowego jasno określa co w owym oświadczeniu ma się znajdować i wyjątków dla pana radnego nie przewiduje. Swoją wypowiedzią dosadnie udowodnił pan, że niczym się pan nie różni od grupy, którą tak piętnuje, wytyka jej błędy i łamanie prawa.
Jest pan uczciwy bo sam tak uważa.
Ludzi którzy o coś konkretnego pana zapytali oskarża o dwulicowość i zaczepki.
Odrobinę więcej samokrytyki.
2016-12-11 17:42
Gość

Goście
Gość

Widzę że założenie przeze mnie tego tematu przyniosło efekt i w najnowszym oświadczeniu ujawnił pan swoje dochody. Chyba należą mi się przeprosiny bo zarzucał mi pan dwulicowość a jak widać to pan nie był uczciwy wobec nas wyborców. I jest mi wstyd że osoba która nie potrafi poprawnie interpretować prawo jest moim reprezentantem w radzie gminy. PS. Żeby nie było to nie ja jestem tym donosicielem do CBA.
2017-07-04 20:03
Mariusz K.

Główny Administrator
Główny Administrator
(2017-07-04 20:03)Gość napisał(a):  Widzę że założenie przeze mnie tego tematu przyniosło efekt i w najnowszym oświadczeniu ujawnił pan swoje dochody....

Wpływ tego co pan tu pisał na forum na kształt mojego oświadczenia majątkowego jest taki sam jak pański wpływ na loty w kosmos!

Pominąłbym tu odpowiedź, ale z szacunku do innych napiszę tylko:
moje wyjaśnianie kwestii prawnych w sprawach oświadczeń majątkowych trwały długo i po ostatecznym wyklarowaniu się jak mam w mojej sytuacji postąpić złożyłem uzupełnienie do wcześniejszych oświadczeń, a nowe oświadczenie wypełniłem już zgodnie z tym co wyszło w wyjaśnieniach.
Donosy do CBA były później i nie miały one wpływu na kształt moich oświadczeń majątkowych.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec.
2017-07-04 22:45
Gość

Goście
Gość

Skoro pan jest taki idealny to dlaczego nie przytoczył pan konkretnego przepisu prawnego na podstawie którego mógł pan zataić swoje dochody.
2017-07-05 09:03

Skocz do: