Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadłużenie Gminy
Autor Wiadomość
WITEK


Goście
Gość
 
Post: #1
Star Zadłużenie Gminy
Jeśli prawdą jest - a wszystko na to wskazuje (ogromne zadłużenie Gminy), to bez ogródek proponowałbym podsumować na czym stoimy jak pył po wyborach opadnie. Żebyśmy nie obudzili się w drugiej Grecji.

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/polityk...gacka.html

http://czyliwiesz.pl/jozef-piatek-wygryw...rzeszowie/
2014-11-17 20:02
Gość


Goście
Gość
 
Post: #2
RE: Zadłużenie Gminy
Ciekawe czy pan wójt sobie głosów dodał w systemie PKW, bo coś za dużo głosów, chyba, że ludzie naprawde są glupi. Narzekają, narzekają a zmian nie chcą. Gacek sprzeda budynek dawny budynek gminy za 11 mln hahaha Smile chyba tylko wicewójtowi Dopartowi. Podobno napisze tyle projektów do uni, że zielona wyspa Donka to przy tym pikuś Wink

Jeśli Gacek wygra to niech nikt się nie zdziwi, że wzrosną opłaty, przede wszystkim podatki a w gminie nie zostanie podjęta żadana nowa inwestycja.

Za taki hajs co Kazek wpompował w nowy budynek od podstaw postawiłby lepszy i nowocześniejszy z extra wyposażeniem. Nie dość, że teraz trzeba jeździć w zupełną dziurę do urzędu to jedyne udugodnienie dla zwykłego Kowalskiego to jedynie większy parking.

Wybierzcie Gacusia to będziecie narzekać jeszcze więcej i dłużej a on w magiczny sposób zatka dziurę w budżecie, może gorzałką?

Po pierwszej turze straciłem wiare w demokracje, to naprawde ustrój głupoty i ciemnoty, zdecydowana większość do niego nie dorosła i jak widać nie dorośnie! Szukajmy godnego wodza w narodzie, bo inaczej umrzemy jako naród śmiercią tragiczną....
2014-11-20 01:05
1234


Goście
Gość
 
Post: #3
RE: Zadłużenie Gminy
ty za to swoją wypowiedzią pokazałeś jaki dojrzały i dorosły jesteś...
2014-11-21 11:29
Gość


Goście
Gość
 
Post: #4
RE: Zadłużenie Gminy
(2014-11-21 11:29)1234 napisał(a):  ty za to swoją wypowiedzią pokazałeś jaki dojrzały i dorosły jesteś...

Może poziom mojej wypowiedzi nie był taktowny, nie był na najwyższym poziomie, była to karykatura rządów obecnego wójta. Teraźniejsza i zapewne przyszła polityka Pana Gacka prowadzi do jak największego zadłużenia, a ratunkiem na podreperowanie budżetu ma być sprzedaż dawnego budynku czy podwyższenie podatków co jest bezsensowne i nie przyniesie żadnego rezultatu, ewentualnie znikomy.

Żaden z tych sposobów nie zlikwiduje długu, a nawet morze go zwiększyć. Nikt nie kupi budynku w Mielcu za ogromną kwotę liczoną w milionach. Podwyższenie podatków spowoduje spadek konkurencji, firmy będą uciekać, ludzie będą musieli płacić więcej co niczemu nie będzie służyć. Jeśli Pan Gacek stosuje teraz taką taktykę to na pewno jej nie zmieni. Proszę poczytać o Krzywej Laffera.

Ponad to wójt już zapowiedział brak inwestycji w konkretne "działy". Zakup nowego budynku i jego remont pochłonęła zbyt dużą kwotę, a jego usytuowanie jest kiepskie.

Podsumowując chciałem ukazać jak niektórzy podchodzą do wyborów łykają łatwo hasełka wyborcze i obietnice bez zastanowienia. Wielu zastanawia się dopiero przy urnie na kogo tu zagłosować a takie szybkie decyzje bez wcześniejszej wiedzy i analizy są niczego nie warte. Taki głos to głos stracony, który powoduje spadek możliwości zmiany sytuacji w konkretnej miejscowości, gminie, województwie itp. Po prostu obecnie demokracja się nie sprawdza, nie spełnia swojej roli, nie dorośliśmy do niej jako społeczeństwo a władza nie ma w interesie nauczenia obywateli samodzielnego myślenia i wyboru, podstawy tego ustroju.
2014-11-21 14:22
zizi22
Offline

Zarejestrowani
Aktywny użytkownik
Dołączył: 17.8.2018
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Zadłużenie Gminy
Aby się obudzić w drugiej Grecji to jeszcze długa droga..
2018-08-17 12:57
alexawozik
Offline

Zarejestrowani
Użytkownik
Dołączył: 06.4.2018
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Zadłużenie Gminy
to co sie dzieje to jedna wielka paranoja
2018-09-27 10:58
zizi22
Offline

Zarejestrowani
Aktywny użytkownik
Dołączył: 17.8.2018
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Zadłużenie Gminy
moze nie bedzie tak zle znowu
2018-09-27 11:25


Skocz do: