Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandal na sesji Rady Gminy Mielec
Autor Wiadomość
To-masz


Goście
Gość
 
Post: #16
RE: Skandal na sesji Rady Gminy Mielec
Ta kadencja wójta i części radnych niejedno ma za pazurami i za wzór cnót wszelakich stawiana być nie może. Dlatego takie działania jak to, że nie wprowadza się do porządku obrad punktu o odwołanie vice przewodniczącej Miki jest niedopuszczalne, należy je ganić i napiętnować.
2013-03-10 14:18
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #17
Thumbs Up RE: Skandal na sesji Rady Gminy Mielec
Dobry wybór - gratulacje dla nowej Przewodniczącej Rady. Prezentowała gminę w tegorocznych dożynkach powiatowych i bardzo dobrze Jej to wychodziło. Jak słyszę lubi mieć własne zdanie - i trafne argumenty Oby tylko nie uległa presji wójta.Rolleyes
2013-03-18 20:52
zzz


Goście
Gość
 
Post: #18
RE: Skandal na sesji Rady Gminy Mielec
Dziwne zwolennik PiS i Popiołka na przewodniczącą podał zwolenniczkę PO.
Chyba świat się przekręca do góry nogami???????????? Shy
2013-03-19 18:52
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Skandal na sesji Rady Gminy Mielec
(2013-03-19 18:52)zzz napisał(a):  Dziwne zwolennik PiS i Popiołka na przewodniczącą podał zwolenniczkę PO.
Chyba świat się przekręca do góry nogami???????????? Shy

Czuję się wywołany do tablicy, więc odpowiem na to dlaczego podałem Magdalenę na przewodniczącą. Zarówno siebie jak i Magdę oceniam jako osoby, które są zwolennikami rozsądku i pracy merytorycznej, a nie partii. Partie, to jest coś, co często nie pozwala nam na rozsądne decyzje, bo liczą się interesy partii. Nie wiem nawet jakiej partii zwolenniczką jest Magdalena. Ja nie jestem w żadnej partii, a jestem w radzie po, to by pracować dla dobra całej gminy. Dla mnie oczywiste jest, że w tym wypadku dobrze można wykonać swoją pracę tylko z ludźmi rozsądnymi, uczciwymi i pracowitymi. Za taką uważam Magdalenę Banię dlatego zgłosiłem ją do tej roli.
W każdej partii są ludzie wartościowi i karierowicze dlatego kierowanie się w samorządzie tylko tym z jakiej partii ktoś się wywodzi nie jest dobrą miarą.
Myślę, że, gdyby ludzie mądrzy i rozsądni łączyli siły dla pracy na rzecz innych ponad podziałami partyjnymi to świat dopiero, wtedy stanął, by na nogach. Uważam, że teraz właśnie stoi na głowie.

Mariusz Kawalec
2013-03-19 21:53


Skocz do: