Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesor Mirosław Dakowski - Smoleńsk wypadek czy zamach?
Autor Wiadomość
Gość


Goście
Gość
 
Post: #1
Profesor Mirosław Dakowski - Smoleńsk wypadek czy zamach?
Panie Mariuszu chcę się tu odnieś do filmu który Pan zamieścił n YT (http://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY) a zablokował Pan tam możliwość komentarzy czy Pan jest poważny przecież ten człowiek oszalał jedyny sensowny temat który poruszył to Krucjata Różańcowa reszta to jest stek bzdur nie licujący z tytułem profesorskim, umieszczając taki film jednocześnie ośmiesza Pan tego człowieka a podobnych mu ludzi utwierdza Pan w swoim przekonaniu o słuszności teorii spiskowych. Nie twierdzę tu że sprawa tej katastrofy jest czysta ale ten gość przechodzi samego siebie

Pozdrawiam
2013-10-22 10:41
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Profesor Mirosław Dakowski - Smoleńsk wypadek czy zamach?
(2013-10-22 10:41)Gość napisał(a):  Panie Mariuszu chcę się tu odnieś do filmu który Pan zamieścił n YT (http://www.youtube.com/watch?v=OA--KSwhhFY) a zablokował Pan tam możliwość komentarzy czy Pan jest poważny przecież ten człowiek oszalał jedyny sensowny temat który poruszył to Krucjata Różańcowa reszta to jest stek bzdur nie licujący z tytułem profesorskim, umieszczając taki film jednocześnie ośmiesza Pan tego człowieka a podobnych mu ludzi utwierdza Pan w swoim przekonaniu o słuszności teorii spiskowych. Nie twierdzę tu że sprawa tej katastrofy jest czysta ale ten gość przechodzi samego siebie

Pozdrawiam

Umieszczając ten film zablokowałem komentarze, aby ludzie nie obrażali się wzajemnie, podobnie jak przy filmie z A. Macierewiczem w tym temacie. Nie chcę aby sprawa katastrofy nas dzieliła. Czy ja ośmieszam tego człowieka? Ani upublicznienie wypowiedzi tego profesora ani Mariana Sobonia jak się zachowuje na zebraniu ani Kazimierza Gacka jako wójta nie miało na celu nikogo ośmieszyć. Celem było pokazanie pewnych publicznych wypowiedzi ewentualnie zachowań. Nagrywałem będąc widocznym, więc ten profesor wiedział, że jest nagrywany. Upubliczniłem to, co nie znaczy, że się z tym zgadzam. Pan/i napisał/a „jedyny sensowny temat, który poruszył to Krucjata Różańcowa „ i tu też będą też tacy, którzy uznają to za herezję i jakieś bałwochwalstwo. Ja tu nie chcę działać jako cenzor. Nagrałem i upubliczniam, a ludzie niech sami wyciągną wnioski. Uważam, że gdyby media były obiektywne i nie ukierunkowywały podawanych przez siebie informacji, a podawałyby informację od prawa do lewa w danym temacie dziś bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Oczywiście dla nas zwykłych mieszkańców korzystniejszym.

Mariusz Kawalec
2013-10-22 18:19


Skocz do: