Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Autor Wiadomość
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #28
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Przeczytałem raz jeszcze swoją wypowiedź i nie widzę nic co mógłbym zmienić, no może poza jednym
"Czy ma Pan/i na mysli całą Radę? Jeśli tak to czuję się urażony" - mam na myśli tych nagranych którzy kompromitują się słownictwem i chamstwem (wulgaryzmami), jakoś nie słyszałem żeby M. Kawalec dostawał takiej furii w związku z niechęcią do P. Soboniów czy radnego Maziarza.
I jeśli nie nie udzielałeś (udzielasz) się w podobny sposób na takich spotkaniach to chylę czoło. Rada jest po to żeby ustalić pewne problemy i potrzeby we wsi a nie dla "bicia piany". I właśnie dlatego kibicuję p. KawalcowiSmile Mi się podoba że właśnie nagrywa. Przynajmniej wiem co moi wybrankowie i reszta radnych planuje w naszej gminie. A co - płacę podatki? - przynajmniej wiem na co idą pieniążki...
Wesołych Świąt i kubeł zimnej wody z ok. Dyngusa co niektórymWink
2012-03-26 19:02


Wiadomości w tym wątku
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej - Mieszkaniec - 2012-03-16, 16:41
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej - Stefan Kisiel - 2012-03-22, 19:57
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej - koka - 2012-03-26 19:02
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej - Stefan Kisiel - 2012-03-26, 19:39

Skocz do: