Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Autor Wiadomość
Karol


Goście
Gość
 
Post: #1
Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Gdyby nie informacja że nagranie dotyczy zebrania Rady Sołeckiej w Woli Mieleckiej można by odnieść wrażenie że jest to spotkanie tajnej organizacji mafijnej. Radni wybrani głosami mieszkańców naszej wsi mają jakiś dziwne tajne układy i boją się ich ujawnienia mieszkańcom. Sołtys który powinien dbać o jawność i przejrzystość poczynań własnych i radnych, zachowuje się jak zwykły chłystek, nie godny pełnienia tej funkcji. Stworzył się po prostu mafijny układ. Sołtysowi wtóruje pyskaty braciszek oraz Maziarz kołtun,który nie potrafi składnie powiedzieć dwóch zdań,i Wiącek,poziomem intelektualnym nie wiele odbiegającym od Maziarza. To jest po prostu przykre a zarazem żałosne, że to są reprezentanci naszej społeczności.
2012-03-15 19:59
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Przykro słuchać że Wola Mielecka ma takich idiotów za RADĘ SOŁECKĄ. A Maziarz jak nie zna faktów i usłyszał z 10-tych ust bajkę o przystankach czy to autobusach (pewnie od sołtysa z radnym z sąsiednich Rzędzianowic) to niech się nie kompromituje do reszty bo na ,,Zaolziu" do tej pory ma nieciekawą opinię Żal niestety do młodych że nie przychodzą na zebrania i takie dziadki potem próbują wpływać na działalność lokalną...
2012-03-15 21:21
mieczyslaw


Goście
Gość
 
Post: #3
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Obrady Rady gminy odbywają się przy drzwiach otwartych. Każdy zainteresowany obradami mieszkaniec gminy ma możliwość uczestniczenia w posiedzeniach tejże rady. Posiedzenia są nagrywane. Zebrania Rady sołeckiej na Woli Mieleckiej są ściśle tajne. Na jej posiedzenia nie są wpuszczani zainteresowani sprawami wsi mieszkańcy. Jest to bardzo dziwna i zastanawiająca sytuacja. Cóż takiego ma sołtys i rada do ukrycia przed mieszkańcami wsi? Uważam że wśród części radnych powstał lokalny układ. Układ ten dzieli mieszkańców naszej miejscowości na SWOICH i tych drugich gorszych spoza układu. Jest to bardzo groźna sytuacja, prowadząca do patologi i wypaczenia pojęcia wspólnoty mieszkańców. Część tych psełdo radnych uwikłanych w lokalne układy i układziki wybrana została na zasadzie "CÓŻ Z TEGO ZE GŁUPI WAŻNE ŻE SWÓJ ". Dlatego mamy taką a nie inną uczciwą radę! Postępowanie sołtysa i części radnych jest naganne i karalne. Swoim postępowaniem łamią podstawowe prawa obywateli zagwarantowane w Konstytucji RP. dotyczące dostępu do informacji publicznej, oraz o jawności działań instytucji publicznych.
2012-03-16 11:08
Konrad


Goście
Gość
 
Post: #4
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Sołtysowi najzwyczajniej w świecie władza uderzyła to tego pustego łba. Myśli że wspólnie ze swoim chamowatym i niedouczonym braciszkiem i tą grupa cwaniaczków, będą kręcić lody i mieszać wśród mieszańców wsi. Wydaje się jemu i części radnych że Wola to ich prywatna obsrana zagroda! Proponuję nową nazwę tej rady; TAJNA ORGANIZACJA RADY SOŁECKIEJ W Woli Mieleckiej.
2012-03-16 11:58
Mieszkaniec


Goście
Gość
 
Post: #5
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
LUDZIE OPANUJCIE SIĘ TO CO ROBICIE I PISZECIE NIKOMU NIE SŁUŻY, A JESLI TAK MYŚLICIE TO WASZ POZIOM Iq NIE JEST WIĘKSZY OD TYCH KTÓRYCH KRYTYKUJECIE !
CIESZĄ SIĘ TYLKO CI KTÓRZY NIE SPRZYJAJĄ WOLI- JUŻ SŁYSZĘ ICH POGARDLIWE PODŚMIECHIWANIE.
2012-03-16 16:41
RODZIC


Goście
Gość
 
Post: #6
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Maziarz zarzucając Panu radnemu Kawalcowi nadgorliwość w sprawie złożonej petycji do wójta, przeszedł sam siebie. Petycja skierowana na prośbę nas rodziców zaniepokojonych niebezpieczną sytuacją zagrażającą życiu naszych dzieci świadczyć jedynie może o bardzo dużym zaangażowaniu Pana radnego w sprawy dotyczące nas mieszkańców. . Gdyby nie daj Boże doszło do tragedii, to wszyscy włącznie z Maziarzem podnieśli by krzyk pod niebiosa. Gdzie i co zrobiła w tej sprawie dyrekcja szkoły, co zrobiła gmina gdzie byli radni itp. Dlatego cały ten żałosny wywód Maziarza można nazwać bełkotem genetycznego mutanta.
2012-03-16 19:46
mario
Offline

Zarejestrowani
Użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Panie Mariuszu pana broń to tylko kamera, pewnie dlatego nie ma pan żony bo seks z nią nie miał takiej oglądalności? jest pan biednym przydupasem, którego nawet osranym kijem nie dotknęłabym po tej łysej pale. Wszyscy wiemy dlaczego pana zwolniono z pracy. Długo jej pan nie znajdzie. Zabawa w radnego to żal. Dziwie się że jeszcze, ktoś panu nie skopał ***** ja bym to zrobiła gdyby mnie tak obrażano. Radze się zastanowić nad sobą to mi wygląda na przypadek do leczenia. Jeśli pan jest taki odważny to zamieści pan moją opinię na pana temat. Jesli nie to idzie sezon weselny więc zachęcam do nagrywania bo do tego może pan się naddac.Pozdrawiam weź sie pan za konkretną robotę a nie za głupoty bo dla wsi pan nic nie robi tylko bawi sie w kamerzyste. Wszyscy maja pana dość więc pewnie dlatego unikają pana osoby.Ja się za pana wstydzę na ulicach i w pracy jak pytają koledzy czy pana znam.
2012-03-16 22:37
Marzena


Goście
Gość
 
Post: #8
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Drogi Mario twój iloraz inteligencji i rozwoju umysłowego oraz postrzegania rzeczywistości zatrzymał się na poziomie pierwszoklasisty,nie obrażając tychże. Nie potrafisz rozróżnić co jest dobre a co jest złe. Nie oburza cię to że sołtys kłamiąc manipuluje opinią wsi. Nie wstyd ci za chamskie zachowanie sołtysa i części radnych. Uważasz że jak się o tym nie mówi to problemu nie ma, a jak ktoś mi podskoczy to obiję mu ryja lub skopię *****ę. To jest rozumowanie typowego wiejskiego buraka. Tak drogi Mario nie można, tak nie postępuje dobry chrześcijanin. Twoje zachowanie w psychiatrii zdiagnozowane jest jako typowe "Tumanum-Debilum". Zalecam dobrego psychiatrę, najlepiej jak najszybciej!!!
PS. Zapewne twoje hobby to; kamera,łóżko,żona i ty. Podrzuć parę ujęć na to forum to może i tu skoczy oglądalność.
2012-03-17 11:13
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
SŁUCHAJ kobieto o nicku ,,Mario": Podzielam pogląd poprzednika i wyjaśniam ci kilka faktów
-,,pana broń to tylko kamera" - TO NIE BROŃ TYLKO NARZĘDZIE DO POKAZYWANIA UCZCIWOŚCI NASZYCH PRZEDSTAWICIELI. A prawda zawsze obroni się sama
- Jeśli pan jest taki odważny to zamieści pan moją opinię na pana temat" - Jak widzisz Kawalec nie przestraszył się twoich wypocin - choć ziejesz jadem więc wytrzyj pianę i słuchaj dalej;
- ,,weź sie pan za konkretną robotę" - że niby co - powinien np. drogi robić?, chodniki? Naszym zdaniem i tak dużo wolontariatu robi dla Woli i nie tylko a potem taka podzięka...
- ,,Ja się za pana wstydzę na ulicach" - Wyobraź sobie że ja odwrotnie - A wstydzić się należy za takich jak ty - co nie potrafią sensownych argumentów wytoczyć pisząc ,,jest pan biednym przydupasem, którego nawet osranym kijem nie dotknęłabym" - idź dziewczyno pod budkę z piwem albo stań pod Biedronką tam znajdziesz kumpli z takim słownictwem!
2012-03-17 17:44
anna77
Offline

Zarejestrowani
Użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Moim zdaniem osoba pisząca posty pod loginem Marzena jak i koka to ta sama osoba czyli nasz kochany radny Kawalec. Niech pan nam tu przedstawi co to za wolontariat robi pan na woli. Czy chodzi panu może o te nagrania co pan robi na sesjach, czy może prowadzenie strony internetowej. A ja sie pytam co pan za swojej kadencji wywalczył dla Woli Mieleckiej. Proszę konkretnie i precyzyjnie odpowiedzieć. Bo wg mnie nic pan nie zrobił. prowadzi pan jedynie pyskówki z radnymi , Wójtem. A oni mszcząc się głosują przeciwko wszelkim inwestycjom na Woli Mieleckiej.
2012-03-17 19:02
Rambo


Goście
Gość
 
Post: #11
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
A moim skromnym zdaniem; Karol, koka, mieczysław, Konrad, Mieszkaniec, Rodzic, mario, koka, anna77 to jast jedna i ta sama osoba. Natomiast sekwencja głosowa przedstawiona jakoby z zebrania rady sołeckiej pochodzi z filmu RAMBO7
2012-03-17 20:47
MŁODY


Goście
Gość
 
Post: #12
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Obłuda, zakłamanie i inne fobie zakorzenione i nadal panujące w śród starszego pokolenia mieszkańców nie tylko naszej miejscowości, utrwalane latami życia w komuniźmie, pokutuje niestety u części rodaków takimi zachowaniami. Tajne wiejskie zebrania, robione tylko po to żeby czasem Rzędzianowice czy Podleszany nie dowiedziały się co my tu na Woli planujemy. Tworzenia jakiegoś wyimaginowanego zagrożenia, podejrzliwość w stosunku do współmieszkańcow, szukanie w około siebie wrogów jest jakimś chorobliwym tworem, nie zrozumiałym dla nas ludzi młodego pokolenia. Dlatego uważam że merytoryczna dyskusja na ten temat ma sens.
2012-03-17 22:02
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #13
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Drodzy Państwo. Przygotowany jestem na wiele bluzg wylanych pod moim adresem, ale nadzieja jaką daje mi świadoma część naszej społeczności każe mi działać zgodnie z moim sumieniem.
Obrzucony przez kogoś o męskim pseudonimie mario, a piszącą (dotknęłabym, ja bym to zrobiła) czyli forma żeńska i co ciekawe anna77 sugerująca, że ja sam sobie odpisuje ma taki sam adres IP jak mario co oznacza, że jest to napisane z tego samego domu. Stawiam, że to pochodzi z któregoś ze "szlachetnych" domów.
Czyli mario = anna77
Oskarża mnie o to co robi sama.
To powinno wystarczyć za wszelkie komentarze.
Mariusz Kawalec.
2012-03-18 00:17
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Brawo panie Kawalec!!!
Teraz z tymi postami to już wcale bym się nie zdziwił gdyby wychodziły z sąsiednich Rzędzianowic gdzie jak słyszę Wójcio Gacek zdążył już podburzyć i skłócić ludzi przeciw Panu przy okazji budowy chodnika. Kumpel mi mówił że tam też ,,winny jest Kawalec - bo nagrywa". ,,I nic nie mogą zrobić " Smiech na saliSmile Kompleksy trzeba leczyć.
2012-03-18 11:18
Konrad


Goście
Gość
 
Post: #15
RE: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
No jak widać nie każdy jest na tyle inteligenty, żeby przy próbie robienia syfu na 2 nicki, zmienić IP - no ale cóż, wypowiedź tejże osoby, pokazuje jak można być niedorozwiniętym.

Wyraźnie widać, że większości nie pasuje to, że wszystko jest nagrywane.
Proszę się nie poddawać i walczyć z tymi zakłamanymi złodziejami - w końcu ktoś się odważył!

Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze sukcesy Smile)
2012-03-18 12:29


Skocz do: