Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Autor Wiadomość
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #1
Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Otwieram temat zachowania "władz" Woli Mieleckiej.
Radni gminni, sołeccy i Sołtys to osoby, które powinny przestrzegać pewnych reguł. Oczywiście mogą przytrafić się błędy, ale...
Proszę o kulturalne i rzeczowe uwagi co do Waszego odczucia tego co obserwujecie nie koniecznie tylko w ostatnim moim artykule.

Pisz co o tym myślisz.
Czy potrzebne nam nowe szklane wiaty w miejsce murowanych przystanków?
Czy to my powinniśmy kupować budki zawodnikom?
Masz uwagi do radnych, sołtysa?

więcej materiału tu: http://www.wolamielecka.info/index.php?news&nid=363
2013-01-07 02:14
BACA


Goście
Gość
 
Post: #2
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Co tu można napisać ? Niestety jest to jedno wielkie szambo ta spółka Soboniów i ich popleczników wazeliniarzy w dupo wciskaczy. Mam nadzieję że następne wybory zmienia tą sytuację. Poza tym uważam za słuszne i zbawienne powiększenie ilości radnych sołeckich do 20~`25 osób co powinno zapobiec lub przynajmniej zminimalizować możliwości manipulacji i tworzenia się sitwy takiej jak obecnie.
2013-01-08 11:02
Babcia Jaga


Goście
Gość
 
Post: #3
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Jestem wierząca i praktykująca ale ten Pan doprowadza mnie do szału jak mało kto. Jakim zakłamanym oszustem trzeba być żeby ludźmi tak manipulować. Tyle niedobrego ile on i jego brat wyrządzili naszej społeczności to wszyscy sołtysi razem wzięci nie wyrządzili.
2013-01-08 16:46
saga


Goście
Gość
 
Post: #4
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Po pierwsze dziękuję ci za wolę walki z nie wiem jak ich nazwać. Choć jeden sprawiedliwy, to ty powinieneś być sołtysem, czego ci życzę!
Po drugie chwileczkę, żądamy prawdy, gdzie są te płyty, kto do kieszeni wziął za nie pieniądze, kto weźmie pieniądze za przetarg na te nowe budki, i tak dalej...
Niech ten rząd przestanie nas okradać i mamić "immunitetami".
2013-01-08 20:15
Julian


Goście
Gość
 
Post: #5
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Za sołtysem i jego braciszkiem oraz ich przydupasami ciągnie się smród jak plama ropy u wybrzeży Nowej Gwinei. Człowiek się wstydzi że ma takich pożal się Boże reprezentantów naszej wsi. Sołtys powinien na najbliższym zebraniu wiejskim rozliczyć się z tych płyt chodnikowych , a jak nie to sprawą powinien zająć się prokurator.
2013-01-09 15:41
Słodowy


Goście
Gość
 
Post: #6
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Moja propozycja jest taka aby w ramach oszczędności nowe wiaty przystankowe zamontować w ten sposób aby je można było na 2 godziny przenieść na stadion a po meczu wróciły by z powrotem na przystanek. Jest to ewidentna oszczędność. Tym sposobem wilk był by syty a owcy wilk mordę lizał.
2013-01-09 18:23
Gość


Goście
Gość
 
Post: #7
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
(2013-01-09 18:23)Słodowy napisał(a):  Moja propozycja jest taka aby w ramach oszczędności nowe wiaty przystankowe zamontować w ten sposób aby je można było na 2 godziny przenieść na stadion a po meczu wróciły by z powrotem na przystanek. Jest to ewidentna oszczędność. Tym sposobem wilk był by syty a owcy wilk mordę lizał.

"Mariusz na soltysa!!!" "Mariusz na soltysa!!!" To dobry pomysl SmileSmile
2013-01-10 12:51
Marek


Goście
Gość
 
Post: #8
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Popieram Mariusz na Soltysa! Bo Soboniowi juz sie w glowie miesza od tej dyktatury!
2013-01-12 13:42
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #9
Smile RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Panowie, ale ja nie zamierzam być Sołtysem więc proszę zaprzestać takich spekulacjiBlush
Miałem już taką propozycję 6 lat temu. Nie jestem tym zainteresowany.
Mimo wszystko dziękuję Wink

Mariusz Kawalec
2013-01-12 14:18
koka
Offline

Zarejestrowani
Super użytkownik
Dołączył: 23.9.2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Wg. mnie więcej dla swej społeczności można zdziałać będąc aktywnym radnym - w sesjach gminnych ma się bowiem prawo głosu.
2013-01-12 14:48
Ogoniasty


Goście
Gość
 
Post: #11
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
radom sołeckom żondzi drub. Bendom jaja jaksię paczy,he,he,he.
2013-01-24 13:41
Roberto


Goście
Gość
 
Post: #12
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Wstyd dla całej wsi i nie tylko że taki bu... i koł... rządzi naszą miejscowością i decyduje wraz z braciszkiem o rozdysponowaniu dużych pieniędzy z funduszu sołeckiego, według własnego widzimisię. Zastanawia mnie bierne wręcz służalcze zachowanie radnych, dających przyzwolenie na takie postępowanie, sołtysowi i jego poplecznikom, wpisując się tym w jego politykę rządzenia wsią. Jak słychać z zamieszczonych nagrań, poziom tych pożal się Boże zebrań, jest poniżej jakichkolwiek standardów demokratycznych, kulturalnych czy moralnych. Proponuję żeby przed każdym zebraniem robić test na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, gdyż bełkotliwe i nie spójne wypowiedzi niektórych uczestników tych zebrań, wskazują na to że nie wszyscy są tam świeżej daty.
2013-04-07 10:02
mnich


Goście
Gość
 
Post: #13
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Jako radny dużo szczekasz, pobierasz kasę z gminy a nic dobrego nie zrobiłeś właśnie dla Woli Mieleckiej.
Jeśli jesteś na to oburzony, to wymień co dobrego zrobiłeś jako Kawalec dla mieszkańców Woli Mieleckiej.
Podpowiedź - Wola Mielecka to nie tylko zadupie w kierunku Trzciany.

Żądamy publicznego rozliczenia co zrobiłeś dla Woli za gminną gażę !
Huh
2013-04-07 11:57
Mariusz K.
Offline

Główny Administrator
Główny Administrator
Dołączył: 19.8.2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
(2013-04-07 11:57)mnich napisał(a):  wymień co dobrego zrobiłeś jako Kawalec dla mieszkańców Woli Mieleckiej.

Proponuje tu: http://www.wolamielecka.info/ poczytać i pooglądać sesje tam jest dużo informacji o tym co robiłem. Proszę poszukać też w zakładce archiwum.
Sołtys też bierze pieniądze z gminy i co zrobił dla wioski?
Mariusz Kawalec
2013-04-07 13:09
mnicho


Goście
Gość
 
Post: #15
RE: Kulisy "władzy" Sołtysa w Woli Mieleckiej
Czy Kawalec podważasz głosowanie mieszkańców Woli Mieleckiej podczas zebrania wiejskiego, którzy zagłosowali za takim podziałem środków funduszu sołeckiego.

Nie co robiłeś, tylko co dobrego zrobiłeś dla mieszkańców Woli .Huh
Nie odsyłaj jak szczeniaka do szukacza tylko podejmij temat i wymień .
1. ???
2. ??
Sad
2013-04-07 13:10


Skocz do: