Forum mieszkańców Woli Mieleckiej
Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Wersja do druku

+- Forum mieszkańców Woli Mieleckiej (http://forum.wolamielecka.info)
+-- Dział: Forum mieszkańców Woli Mieleckiej (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy (/showthread.php?tid=18)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gość - 2014-12-21 19:07

Do kogo w gminie należy zgłaszać temat bezpańskich, wałęsających się psów

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - OLO - 2014-12-22 13:46

Kto zdecydował o tym, że ta część Woli w kierunku na Trzcianę będzie mieć internet z firmy Cajen a nie od WDM? Czy one dogadały się między sobą i o takim podziale wsi zadecydowały. Wydaje mi się że WDM zapewnia lepsze warunki.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Kawalec bis. - 2014-12-22 15:24

Kwawalec *****łeś mnie, blokując mój wpis podpisany Mieczysław.

Nie po to poświęcam swój cenny czas abyś ty według własnego widzimisię mnie blokował. Daj ogłoszenie że Mieczysław jest zarezerwowany dla jakiegoś Twojego przydupasa. Domyślam się nawet kto to jest, ale nazwiska nie wymienię. Jest to świństwo z Twojej strony. Nikomu tu łaski nie robisz że pozwolisz czy nie umieścić swoje uwagi. Kidy srano na sołtysa to wtedy to Ci nie przeszkadzało .

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mariusz K. - 2014-12-22 17:08

(2014-12-21 19:07)Gość napisał(a):  Do kogo w gminie należy zgłaszać temat bezpańskich, wałęsających się psów
Proszę to zgłaszać do Pani Nowak nr tel. (17)7745638

(2014-12-22 13:46)OLO napisał(a):  Kto zdecydował o tym, że ta część Woli w kierunku na Trzcianę będzie mieć internet z firmy Cajen a nie od WDM? Czy one dogadały się między sobą i o takim podziale wsi zadecydowały. Wydaje mi się że WDM zapewnia lepsze warunki.

W kierunku Trzciany infrastrukturę mają obie sieci i każdy może połączyć się do operatora wybranego przez siebie.

(2014-12-22 15:24)Kawalec bis. napisał(a):  Kwawalec *****łeś mnie, blokując mój wpis podpisany Mieczysław.

Nie po to poświęcam swój cenny czas abyś ty według własnego widzimisię mnie blokował. Daj ogłoszenie że Mieczysław jest zarezerwowany dla jakiegoś Twojego przydupasa. Domyślam się nawet kto to jest, ale nazwiska nie wymienię. Jest to świństwo z Twojej strony. Nikomu tu łaski nie robisz że pozwolisz czy nie umieścić swoje uwagi. Kidy srano na sołtysa to wtedy to Ci nie przeszkadzało .
Masz człowieku urojenia, że ktoś Cię blokuje. NIKOGO NIE BLOKUJĘ!!!
Jest jeszcze drugi niezależny administrator tego forum, to może on to potwierdzi.
Nikt tu na forum nie jest też moim przydupasem, a że nie do wszystkich to dociera to nic na to nie poradzę.
Może i łaski nikomu nie robię, ale nie zapominaj, że z dobrej woli udostępniłem stronę jak i otwarte forum. Zanim zaczniesz kogoś bezpodstawmnie oskarżać zastanów się chociaż czy masz rację.
Jeżeli ktoś będzie używał mojego nazwiska w loginie TO BĘDĘ TO USUWAŁ!
Następny Twój wpis jako Kawalec bis będzie usunięty!
Zmień login (nazwę) i w treści możesz wyjaśnić, że to Ty napisałeś poprzednio jako Kawalec bis.

Mariusz Kawalec

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - MIESZKANIEC - 2014-12-23 19:06

SKANDAL, gdyż fakt jakiego dopuścili się Panowie radni Kołodziej i Kawalec oraz sołtys Soboń, świadczy o dwulicowości tych Panów. Szydło wyszło z worka kiedy na ostatnim zebraniu wiejskim w dniu 21 grudnia 2014 r. Panowie ci, w cyniczny sposób odżegnywali się od odpowiedzialności za podjętą decyzję o powstaniu strefy przemysłowej w naszej miejscowości. To czy głosowali za, czy przeciwko, jest do sprawdzenia, ale to nie ma większego znaczenia, gdyż najgorszą rzeczą jakiej się dopuścili jest to, że zataili ten fakt, nie informując o tym mieszkańców, ani po głosowaniu na sesji rady gminy, ani na zebraniu wiejskim zwołanym niby po to, aby mieszkańcy mogli zdecydować czy chcą czy nie chcą strefy w swojej miejscowości, wiedząc dobrze o tym że głosowanie to jest fikcją. W tym czasie Kołodziej i Kawalec grali w drużynie ówczesnego wójta Gacka, i to jest niezaprzeczalny fakt, którego ci Panowie, wyprzeć się nie mogą. Cynizm i arogancja to dewiza tych Panów, udających dzisiaj świętoszków, mających za nic to, że mieszkańcy zaangażowali się z taką determinacją w akcję zbierania podpisów pod petycją skierowaną na ręce wójta i przewodniczącego rady gminy, fakt ten jak widać nie miał dla nich najmniejszego znaczenia. Kto za to zapłaci,wiadomo, my podatnicy.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mariusz K. - 2014-12-23 21:21

(2014-12-23 19:06)MIESZKANIEC napisał(a):  SKANDAL, .... Cynizm i arogancja to dewiza tych Panów, udających dzisiaj świętoszków, mających za nic to, że mieszkańcy zaangażowali się z taką determinacją w akcję zbierania podpisów pod petycją skierowaną na ręce wójta i przewodniczącego rady gminy, fakt ten jak widać nie miał dla nich najmniejszego znaczenia. Kto za to zapłaci,wiadomo, my podatnicy.

Ponieważ sam napisałeś, że można to sprawdzić to najpierw sprawdź, kiedy były złożone protesty, a kiedy myśmy głosowali. Wyjaśniałem to na zebraniu.

Mariusz Kawalec

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - 1234 - 2014-12-23 22:08

Skoro ta strona została stworzona do informowania mieszkańców o pana działalności czyli o działalności gminy to dlaczego nie informował pan mieszkańców o działaniach gminy odnośnie tej rzekomej strefy? Po raz kolejny wyszło jakim pan jest niekompetentnym człowiekiem.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gośka - 2014-12-24 10:57

Ja już dawno zauważyłam że Kawalec to cwany gracz, gra do jednej bramki czyli swojej. Interesy mieszkańców w jego wykonaniu to same duperele natomiast sprawy istotne dla nas ma daleko gdzieś. To jest człowiek cyniczny i wyrachowany dlatego je bym radziła wójtowi Piątkowi aby bardzo ostrożnie traktował zapewnienia Kawalca o jego lojalności bo to gracz i zadymiarz. Świadczy o tym chociażby to jak rozrabiał w poprzedniej kadencji doprowadzając do odwołania przewodniczącego rady i jego zastępce. To człowiek konfliktowy, gdy coś nie idzie po jego myśli staje się groźnym przeciwnikiem idącym do po trupach do celu.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - ??? - 2015-01-03 17:54

Panie Kawalec, w poście "Mieczysława" zamieszczonym w dniu 14 grudnia ubiegłego roku, zostało postawione pytanie, czy rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia do SOKiS w Chorzelowie, ponoszą opłaty, jeśli tak to za jakie? Na to pytanie Pan zobowiązał się udzielić odpowiedzi, puki co jest cisza.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gośc - 2015-02-13 12:00

Panie Mariuszu - z związku ze zbliżającą się sesją, komisjami, czy coś "drgnęło" w temacie Karty Rodz. Wielodzietnej? Zainicjował Pan temat po raz wtóry na sesjach, Miasto Mielec ma, może by na nasz "samorządowy" grunt z tym tematem wyjść. No, chyba że na sam wstęp do muzeum czy wystawę - to szkoda zachodu Huh Pozdrawiam

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Mariusz K. - 2015-02-13 17:48

(2015-02-13 12:00)Gośc napisał(a):  Panie Mariuszu - z związku ze zbliżającą się sesją, komisjami, czy coś "drgnęło" w temacie Karty Rodz. Wielodzietnej? Zainicjował Pan temat po raz wtóry na sesjach, Miasto Mielec ma, może by na nasz "samorządowy" grunt z tym tematem wyjść. No, chyba że na sam wstęp do muzeum czy wystawę - to szkoda zachodu Huh Pozdrawiam

Witam, tak rozpocząłem już takie działania i zobowiązuję się, że niebawem wrócę do tego tematu publicznie. Chcę opracować takie ulgi i do jesieni muszą one wejść w życie w postaci uchwały, aby zapewnić od 2016r. środki w budżecie na ten cel.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Wolan - 2015-04-14 19:46

Podobno z 2014 roku powstało 87 tys. zł z tytułu nadpłaty przez mieszkańców za wywóz śmieci.
Jakoś dziwnie cicho w tym temacie w naszej gminie. Dlaczego radni i władza nabrała wody w usta i nie informuje rzetelnie mieszkańców o nadpłacie ???

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gość - 2015-04-17 12:33

(2015-04-14 19:46)Wolan napisał(a):  Podobno z 2014 roku powstało 87 tys. zł z tytułu nadpłaty przez mieszkańców za wywóz śmieci.
Jakoś dziwnie cicho w tym temacie w naszej gminie. Dlaczego radni i władza nabrała wody w usta i nie informuje rzetelnie mieszkańców o nadpłacie ???

Obawiam się że ani Pan K ani władze gminy ani radni nie udzielą odpowiedzi na to pytanie dlatego że po spotkaniach Wójta które były po wsiach przy okazji wyborów na sołtysów widać że żyją oni sobie teraz w gminie jak jedna wielka rodzina, nawet radni z niby "opozycji" klepią się z Wójtem po plecach uśmiechają się do siebie z czułością i łagodnością tak że na rewolucję nie ma co liczyć wreszcie jest "merytorycznie" tzn miło łagodnie i bez problemów przebrnąć przez kadencję może na koniec zrobić 100m chodnika żeby ciemnota dobrze zapamiętała przed kolejnymi wyborami. Ot taka sprytna taktyka wadzi

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - Gość - 2015-04-17 15:51

A ja czekam na ten chodnik i pozostale obiecane inwestycje z planu rozwoju WM ciekawe czy dojdzie to do skutku jesli nie to bez sensu robic takie plany teraz juz chyba byly wojt nie przeszkadza.

RE: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy - 1234 - 2015-04-17 19:35

no ciekawe Kawalec od kilku dni nie odpowiada na temat tej nadpłaty. Zawsze mu zależało na uczciwości i prawdzie a teraz nie chce nam przekazać jaka jest prawda?