Forum mieszkańców Woli Mieleckiej
Obwodnica, wnioski - Wersja do druku

+- Forum mieszkańców Woli Mieleckiej (https://forum.wolamielecka.info)
+-- Dział: Forum mieszkańców Woli Mieleckiej (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Obwodnica, wnioski (/showthread.php?tid=1763)

Strony: 1 2


Obwodnica, wnioski - Gość - 2017-07-29 10:51

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/inwestycje/art1135,maria-napieracz-apeluje-w-imieniu-mieszkancow-trasa-pieszo-rowerowa-niezbedna-przy-obwodnicy.html

Inne gminy wnioskują, staraja sie by inwestycja zawierała ścieżkę rowerowa, a u nas jakis urzednik powiedzial, ze nie da się i Pan
Piątek ma gdzieś starania sie o to...

Szczególnie sprawa jest do rozpatrzenia w zwiazku z tym, ze w przetargu na most i droge do Mielca są ogromne oszczednosci.

Ja chce mieć wojta i radnych, którzy beda walczyc o inwestycje dla gminy, a nie poddawali sie po pierwszym nie...


RE: Obwodnica, wnioski - koka - 2017-07-30 08:05

To przykre - też słyszę wokół podsumowanie jakiegokolwiek postulatu - podpowiedzi, sugestii - "NIE DA SIĘ" bo... Nawet przy błahych, prostych sprawach. Z nową drogą pewnie już pozamiatane, bo to trzeba było wszystko wcześniej, no cóż Sad


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2017-08-04 14:15

Tak samo jest z chodnikami w Woli przy drodze wojewodzkiej. Sciezka rowerowa w Chorzelowie, lacznikiem przy lotnisku. Naprawde nie jest rozowo jak moglo by sie wydawac.


RE: Obwodnica, wnioski - wiesiek-k-28 - 2017-08-07 07:05

Obecnie starym mostem nie da się bezpiecznie przejechać rowerem do Mielca. od strony Mielca jest ścieżka rowerowa ale już na moście trzeba jechać chodnikiem (zatrzymując się by minąć kogoś z przeciwka ) lub drogą co przy tym natężeniu ruchu jest trochę ryzykowne.
Po stronie Woli mamy tylko utwardzone pobocze co nie jest ani komfortowe , ani bezpieczne.
Rozumiem że stary most ciężko poszerzyć, ale dlaczego nikt nie myśli o tym by na nowym moście nie zaprojektować ciągów pieszo-rowerowych po oby stronach jezdni !!!
Ciągi pieszo-rowerowe przy drodze można wykonać później choć będzie się to wiązało z komplikacjami i utrudnieniami. Mostu już nikt raczej nie przebuduje.


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2017-09-13 09:39

Wlasnie to jest chore. Jestem w stanie zrozumiec, ze orzy dridze narazie nue bedzue sciezki, ake na samym obiekcie mostowym powinna ra sciezka powstac bo przeciez nikt za pare lat nie bedzie mostu poszerzal...


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2017-09-26 14:32

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/drogi/go:dodaj_komentarz/art1065.html#kform

Z takim wojtem mamy liczyć na dobra wspolprace z powiatem, województwem? I potem ludzie dziwią się, ze nie będzie sciezki rowerowej czy jest probkem by powstał chodnik w Woli Mieleckiej...


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2017-09-27 05:22

No to podpadł na calej linii. A szkoda. Przy dobrych relacjach można więcej zdziałać Confused


RE: Obwodnica, wnioski - Mariusz K. - 2017-09-28 19:22

Trudno mi się wypowiadać w powyższych tematach, a na pewno nie będę bronił wójta.
Niestety nie mam argumentów do obrony.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec.


RE: Obwodnica, wnioski - koka - 2018-03-12 09:17

Witam, ma ktoś z Was jakieś informacje, przecieki bądź mapkę co do lokalizacji przecięcia obwodnicy naszej miejscowości? To w końcu jednak nie będzie w Trzcianie? Idea
[attachment=156]


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2018-03-12 21:56

Jeden dom od drogi na hollandpol


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2018-03-27 13:46

Nie będzie w trzcianie ponieważ Trzciana to rezerwat przyrody jak inne wioski w koło wszystko pchane przez Wola mielecka w gęstej zabudowie jedna droga wojewódzka jest przez Wola mielecka i na siłę ktoś chce zrobić drugą pytanie komu na tym najbardziej zależy?


RE: Obwodnica, wnioski - Wiesiek - 2019-11-26 18:00

Witajcie
Czy ktoś przeglądał już zamieszczone plany nowej obwodnicy ??
Rondo na drodze tarnowskiej to bubel !!!
Jadąc po rondzie od Tarnowa na obwodnicę trzeba ustąpić pierwszeństwa jadącym starą drogą od Mielca !!
I o ile dobrze zobaczyłem to chodniki są tylko w okolicach ronda ale nie miałem czasu analizować całości.
Czy można gdzieś zgłaszać swoje uwagi ??


RE: Obwodnica, wnioski - Mariusz K. - 2019-11-26 21:44

(2019-11-26 18:00)Wiesiek napisał(a):  Witajcie
Czy ktoś przeglądał już zamieszczone plany nowej obwodnicy ??
Rondo na drodze tarnowskiej to bubel !!!
Jadąc po rondzie od Tarnowa na obwodnicę trzeba ustąpić pierwszeństwa jadącym starą drogą od Mielca !!
I o ile dobrze zobaczyłem to chodniki są tylko w okolicach ronda ale nie miałem czasu analizować całości.
Czy można gdzieś zgłaszać swoje uwagi ??

Witam,
wydaje mi się, że w związku z tym obwieszczeniem tu...kliknij można do gminy Czermin zgłaszać uwagi.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec


RE: Obwodnica, wnioski - Mariusz K. - 2019-12-01 20:00

(2019-11-26 21:44)Mariusz K. napisał(a):  Witam,
wydaje mi się, że w związku z tym obwieszczeniem tu...kliknij można do gminy Czermin zgłaszać uwagi.

Pozdrawiam Mariusz Kawalec

Po rozmowach z Zastępcą Wójta wiem, że uwagi należy zgłaszać do PZDW
http://www.pzdw.pl/kontakt


Pozdrawiam Mariusz Kawalec.


RE: Obwodnica, wnioski - Gość - 2019-12-13 07:37

Naprawdę nie ma możliwości by jeszcze zrobili ścieżkę rowerową od mostu w stronę miasta?