Napisz nową odpowiedź
Odpowiedź w wątku: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej
Login:
Temat:
Ikona posta


Wiadomość:
Emotikony
:angel: :@ :blush: :s
:dodgy: :exclamation: :heart: :huh:
:idea: :sleepy: :-/ :)
;) :cool: :D :P
:rolleyes: :shy: :(  
Proszę wybrać numer: 7
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Opcje posta:
Subskrypcja wątku:
Wybierz sposób subskrypcji tego wątku. (tylko dla zarejestrowanych)
Załączniki
Aktualnie używasz 1.91 MB (przydzielone miejsce: nieograniczone) [Pokaż moje załączniki]
Nowy załącznik:


Podgląd wątku (od najnowszej odpowiedzi)
Napisane przez pink56 - 2018-09-27 11:36
co władza robi z człowiekiem to sie w głowie nie mieści Undecided
Napisane przez zizi22 - 2018-09-27 11:29
przykro ze tacy ludzie decyduja za nasza miejscowosc i-co by nie mowic- nasza przyszlosc, kompletnie nie nadaja sie do swojej pracy
Napisane przez dankaic - 2018-09-27 11:17
nie mam zdania
Napisane przez Mariusz K. - 2013-01-11 15:17
(2013-01-11 12:08)Gość napisał(a):  Dlaczego na tym forum obraża i wyzywa się ludzi? Pan Moderator widać to pochwala.

Nie popieram wyzywania i usuwam to co uważam za konieczne (wulgarne). Pod moim adresem też wyżej są wpisy wyzywające mnie i ich nie usunąłem. Nie chcę działać jak cenzor.
Dałem możliwość wypowiadania się, a każdy ponosi odpowiedzialność za to co pisze.

Mariusz Kawalec
Napisane przez Gość - 2013-01-11 12:08
Dlaczego na tym forum obraża i wyzywa się ludzi? Pan Moderator widać to pochwala.
Napisane przez Gość - 2012-12-31 10:55
Pieknie, pieknie!! Wielkie przekrety i grozby jak z jakiegos filmu!! Dorosli ludzi a zachowuja sie jak ciolki!! Panie Maziarz i panowie sobon - dobra rada- zamknijcie morde i lepiej nie pchajcie sie wiecej do rzadzenia!!!Tongue
Napisane przez mieczyslaw - 2012-04-03 11:06
Panie Kawalec, Panowie radni, czas najwyższy uderzyć się we własne piersi i powiedzieć "mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Cała ta sprawa z sołtysem i radą sołecką nie zaczęła się nagle z niczego. Jest to splot różnych okoliczności które miały wpływ na styl jego zachowania i metody postępowania. Danie przyzwolenia na takie metody postępowania oraz brak reakcji z Waszej strony zachęciły sołtysa i część radnych do coraz większej arogancji i zuchwałości w łamaniu zasad demokracji, poprzez zawłaszczanie dla siebie coraz większej władzy i nie liczenie się z opinią społeczności naszej wsi. Niezaprzeczalne jest to że część mieszkańców popiera takie metody postępowania, czemu dała wyraz na ostatnim zebraniu wiejskim. Niestety jest to smutne ale prawdziwe. Smutne jest to że można tak łatwo manipulować ludźmi, szczególnie w sytuacji kiedy chce się ich pozbawić dostępu do informacji. Informacji o sposobie i metodach działania osób przez nas wybranych. Dlatego zwracam się do Was Panowie radni o większe wyczulenie na styl i metody działania sołtysa i Was radnych, aby przeciąć dalsze dyktatorskie zapędy sołtysa.
Napisane przez koka - 2012-04-02 19:42
Ten jasnowłosy z ,,Zaolzia" to niech lepiej podziękuje swojemu konikowi który w czasach rozwożenia mleka musiał mieć trzeźwy umysł bo w tych czasach po pierwszym dniu takiej pracy wylądowałby w wytrzeźwiałce. Teraz za politykę będzie się brał -,,bo się w Woli urodził" he he. A wnuczków pilnować dziadku...
Napisane przez acta00 - 2012-04-02 16:29
Mariusz zrob porzadek z bracmi "S" i z tym poje..... Maziarzem.
Napisane przez ICEK - 2012-04-02 15:07
Panie Mariuszu szkoda zdrowia i czasu na pisanie na temat karygodnego postępowania sołtysa i jego wasali. Do umysłów tych ludzi nie dociera to że jako osoby piastujące funkcje publiczne nie powinny postępować w ten sposób. Niestety to jest element nie reformowalny, tak zwany BETON MORALNY!
Napisane przez Konrad - 2012-04-02 14:24
@Robert
Popieram w 100%. Nauczyły się świnie, że mogą tak robić to robią tak nadal - ludzie w końcu się ockną i zobaczą kto jest "tym złym".
Napisane przez Robert - 2012-04-02 12:36
Maziarzowi wydaje się że z racji urodzenia na Woli ma jakieś specjalne przywileje. Takie przywileje mają tylko rody królewskie. Jego nie posadził bym nawet w chlewie wśród królików i świń. Jego zachowanie po zakończonym zebraniu wiejskim kwalifikuje się do zgłoszenia do Prokuratury, gdyż było to zastraszanie i grożenie, co w związku z art. 190 par. 1 K.k (Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jego szkodę podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 2. To samo dotyczy Sobonia Mariana dla którego takie postępowanie stało się normą. Dość pobłażania warchołom i wichrzycielom.
Napisane przez JANUSZ - 2012-03-28 10:34
Panie Kawalec, proszę nie dziwić się Pani Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej że tak dziarsko bije brawo braciom Soboniom. Ma za co być wdzięczna, dostała zestaw kawowy (z funduszu sołeckiego było 1tys. zł) za 2,5 tyś.zł. Zestaw który nie mógł być oficjalnie zakupiony z tego funduszu dla KGW, więc okrężną drogą poprzez szkołę trafił do niej. Należy dokładnie przyglądnąć się tej organizacji, która zapewnia nas mieszkańców że działa społecznie. Działalność gospodarcza polegająca na wypożyczaniu zestawów kuchennych i zastaw obiadowych na wesela i czerpanie z tego zysków, nie ma nic wspólnego z działalnością społeczną. Żeby prowadzić działalność zarobkową KGW powinno dokonać rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Z chwilą dokonania wpisu w KRS, nabywa osobowość prawną. Sprawdziłem w Krajowym Rejestrze taka organizacja pod nazwą Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej nie figuruje. Brak rozliczenia zysków z tej działalności w bilansie rocznym Gminy Mielec skłania do zadania pytania, gdzie podziały się pieniądze i na co zostały przeznaczone? Najprędzej tą sprawę powinien wyjaśnić Urząd Skarbowy w Mielcu !
Napisane przez koka - 2012-03-27 17:28
To ja tak od siebie dorzucę "z życia wzięty" podobny przypadek prosto z dyskusji na jednym z forów internetowych. Wychodzi na to że przy cichym przyzwoleniu a nawet wsparciu "władzy" można wszystko...
LINK:
http://www.wykop.pl/link/142581/cios-pr … i-sadowej/
z dyskusji:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sl … omosc.html
Jak widać jednych można za to ścigać - innych nie...
Nadmieniam że nie jestem zachwycony niektórymi działalnościami Rydzyka - ale przeciwwaga dla TVN-u powinna byćSmile
Napisane przez Mariusz K. - 2012-03-27 16:23
Marcin zobacz dokładnie kiedy rozlegają się brawa - jak Soboń zabiera dyktafon. To jak miały by, te brawa być dla mnie?
Ten wątek ma jeszcze 15 odpowiedzi. Przeczytaj całość.